Strona bez sidebar

Stłuczka? Rysa?

Zajmiemy się wszystkim

Co nas wyróżnia ?

  1. Nasz autoryzowany serwis zatrudnia jedynie wysoko wykwalifikowanych blacharzy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz po wielu specjalistycznych szkoleniach, co pozwala nam angażować się w prace o różnym stopniu trudności.
  2. Posiadamy wszelkie, niezbędne , profesjonalne, nowoczesne narzędzia do napraw blacharsko-lakierniczych – jesteśmy autoryzowanym serwisem blacharsko – lakierniczym przez markę Renault
  3. Prace lakiernicze wykonywane są w naszym serwisie przez znakomitych fachowców, którzy używają w procesie lakierowania materiałów tylko najwyższej jakości.
    Stosujemy tzw. Lakiery Wodne – jedne z najlepszych na świecie, bo przyjazne środowisku.
  4. Technologia Ixell Tech to najwyższe standardy jakości w lakiernictwie.
  5. Wiemy, że prawidłowo przygotowane podłoże pod powłokę decyduje o trwałości i estetyce lakieru, dlatego zapewniamy Państwu pełen profesjonalizm przy wykonywaniu prac, biorąc na naszą firmę całe ryzyko związane z jakością powłoki lakierniczej.
  6. Powierzenie nam naprawy nadwozia oznacza zastosowanie oryginalnych części i metod naprawczych Renault, zapewnienie, że po naprawie poziom bezpieczeństwa i jakości samochodu zostanie utrzymany, uzyskanie przejrzystych cen i gwarancji na naprawę.
  7. Stan auta po naprawie jak przed uszkodzeniem to jedna z najważniejszych zasad w serwisie blacharsko-lakierniczym Renault Adamowscy.
  8. Dwie dekady doskonalenia i rozwijania umiejętności sprawiły, że staliśmy się ekspertami w swojej dziedzinie, przez co efekt malowanych powierzchni zapewnia idealną strukturę porównywalną do fabrycznej.

Z dumą możemy stwierdzić, że przez ponad 20 lat działalności dokonaliśmy ponad 12,5 tysiąca napraw, a nasi klienci podkreślają wysoką jakość wykonanych przez Nas napraw, rekomendują naszego usługi i wracają do nas systematycznie.

Polityka prywatności
Realizacja: Ad Awards