Wrażenia mobilności najwyższej klasy

Renault EZ-ULTIMO Concept

Z EZ-ULTIMO Concept, Renault kończy swoją trylogię concept-carów akcentem inteligentnej mobilności nowej generacji. Po EZ-GO ułatwiającym codzienną mobilność w mieście i EZ-PRO ułatwiającym ostatni etap dostawy, Renault uzupełnia swoją wizję o EZ-ULTIMO Concept, wyjątkowe rozwiązanie mobilności, oferujące wrażenia najwyższej klasy, ale na przystępnych warunkach.

EZ-ULTIMO Concept

Wyjątkowa wizja premium mobilności interaktywnej

Wrażenia najwyższej klasy dostępne dla wszystkich, zgodnie z filozofią marki Renault.

Wyjątkowa wizja premium mobilności interaktywnej

EZ-ULTIMO Concept to autonomiczny, inteligentny, zrobotyzowany i w 100% elektryczny samochód. Jako auto luksusowe proponuje swoim użytkownikom niesłychane wrażenia mobilności, podczas jazdy do restauracji, transfer z lotniska do hotelu, zwiedzanie miasta, czy ekskluzywny wypad na zakupy. Zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorców, EZ-ULTIMO Concept jest dla wszystkich i symbolizuje ideę osobistej i przytulnej podróży.

 

EZ-ULTIMO Concept przedstawia się jako szkatułka, w której pasażerowie (do trzech osób) doznają innego spojrzenia na miasto, a przy tym są niewidoczni z zewnątrz. Mogą się poczuć „jak u siebie w domu” i obserwować niebo przez panoramiczny, szklany dach jak przez własne okno.

EZ-ULTIMO Concept

Zrobotyzowany pod kątem doznań emocjonalnych

Z okazji 120 lecia marki Renault, EZ_ULTIMO Concept w pełni uosabia DNA i zasady marki: „French Design” oraz „Easy Life”.

Luksusowy i emocjonalny design

Eleganckie, przytulne, przestronne i wyrafinowane wnętrze kabiny oferuje niesłychaną wizję mobilności interaktywnej. Wydłużona i posągowa sylwetka, karoseria w dwóch kolorach oraz wysokość 1,35 m pozwala wtopić się w środowisko miejskie.

Wnętrze urządzone jak prawdziwy jeżdżący salon, nowoczesne i dostępne dla wszystkich, oferuje przytulną, komfortową i w 100% osobistą przestrzeń. Luksusowe wnętrze zostało wykonane ze szlachetnych materiałów, takich jak drewno, marmur oraz skóra, w stylu neo-retro, z dekoracją oddającą hołd 120 letniej historii marki Renault.

Ekskluzywne usługi

Wrażenie luksusu EZ-ULTIMO nie ogranicza się jedynie do podróży odbywanych w jego kabinie. Rozpoczyna się w momencie rezerwacji, dzięki interfejsowi oraz ekskluzywnym usługom konsjerża. Samo zbliżenie się do pojazdu oraz uprzejme powitanie podróżnych również przyczyniają się do wyjątkowości usługi.

W kabinie EZ-ULTIMO Concept pasażerowie mają do dyspozycji technologie i usługi najwyższej klasy. Aby umilić sobie czas podróży, mogą korzystać z wyjątkowych i spersonalizowanych treści, dostępnych na tablecie. Każda podróż staje się kolejną możliwością rozwoju.

Poznaj inne koncepty

Poznaj

Przyszłość mobilności interaktywnej

Poznaj

Przyszłość dostaw miejskich

Chcesz przejść z konceptu do rzeczywistości?

Mamy samochód, którego potrzebujesz

Polityka prywatności
Realizacja: Ad Awards