Przyszłość podróżowania

Renault EZ-GO Concept

Autonomiczny, elektryczny i inteligentny pojazd-robot, pierwsze wcielenie naszej wizji przyszłości mobilności osobistej.

EZ-GO Concept

Pojazd-robot, który rzuca nowe światło na podróżowanie w mieście

EZ-GO Concept jest pierwszym wcieleniem inteligentnego pojazdu autonomicznego o napędzie elektrycznym.

EZ-GO Concept jako symbol miasta

EZ-GO Concept jest jednocześnie pojazdem i usługą, dostępny na żądanie przez aplikację lub stacje wynajmu. Łączy w sobie elastyczność i komfort transportu indywidualnego z bezpieczeństwem transportu publicznego.

Renault EZ-GO jest pojazdem autonomicznym czwartego poziomu. Może kontrolować odległość, jechać po swoim pasie ruchu lub go zmieniać oraz samodzielnie skręcać na skrzyżowaniach. Renault EZ-GO aktywnie dba o bezpieczeństwo użytkowników dzięki ograniczeniu prędkości do 50 km/h.

Drzwi frontowe, ograniczona prędkość oraz autonomiczna jazda sprawiają, że EZ-GO Concept stawia bezpieczeństwo swoich pasażerów na pierwszym miejscu. Linia świateł AD, komunikaty w postaci pasów świetlnych sprzężonych z emitowaniem dźwięku na zewnątrz pojazdu zapewniają również bezpieczeństwo pieszym.

EZ-GO Concept

Mobilność na żądanie dla wszystkich

Autonomiczny, elektryczny i inteligentny, pojazd-robot jutra.

Przyjazna i przyjemna przestrzeń

Zgodnie z ideą „Easy Life” i filozofią działania marki Renault, EZ-GO Concept ułatwia przemieszczanie się mieszkańców.

Poprzez nowatorską budowę EZ-GO Concept oraz kształt nawiązujący do kokonu, Renault na nowo kreuje tożsamość pojazdu-robota, mocno oddalonego od obrazu pojazdów powszechnie zakorzenionych w wyobraźni ludzi.

Międzygeneracyjny EZ-GO Concept jest przede wszystkim rozwiązaniem mobilności dla wszystkich, spełniającym różne potrzeby.

Drzwi frontowe EZ-GO Concept umożliwiają wejście 6 pasażerom. Łatwiejszy dostęp mają również osoby niepełnosprawne lub osoby z wózkami, które mogą skorzystać ze specjalnego podjazdu EZ-GO Concept. EZ-GO Concept bez problemu dostosuje się do Twoich potrzeb oraz sprosta wyzwaniom miasta przyszłości.

Indywidualne i inteligentne rozwiązania

Zarezerwuj sobie miejsce, jeśli tylko chcesz, i przeżyj wyjątkowe emocje. EZ-GO Concept jest esencją innowacji technologicznych dla dobra swoich pasażerów.

Ten inteligentny samochód oferuje prawdziwą interakcję dzięki swoim funkcjom: rzeczywistość rozszerzona na smartfonie, Wi-Fi… Staje się on osobistym asystentem i łącząc się z inteligentnym miastem przekazuje informacje o atrakcjach, informacje turystyczne i rozrywkowe w okolicy.

Zaadoptuj EZ-GO Concept i stwórz swój własny klimat dzięki oświetleniu i opcjom osobistym zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Poznaj inne koncepty

Poznaj

Wrażenia mobilności najwyższej klasy

Poznaj

Przyszłość dostaw miejskich

Chcesz przejść z konceptu do rzeczywistości?

Mamy samochód, którego potrzebujesz

Polityka prywatności
Realizacja: Ad Awards