Renault dla Biznesu

Jakość i niezawodność, innowacyjność i dopasowanie, uśmiech i profesjonalizm. Oto wartości przyświecające nam i naszym partnerom. Ty też nam zaufaj i nie zwalniaj tempa!

Oferta dla Biznesu


Renault MEGANE od 62 900 zł
Slider

Renault MEGANE zdobyło tytuł Auta Flotowego 2017 roku

Renault MEGANE zdobyło tytuł Auta Flotowego 2017 roku w segmencie C w Profesjonalnym Teście Flotowym SKFS.

Na podium w PTF SKFS w segmencie B znalazło Renault CLIO zajmując drugie miejsce, w segmencie D Renault TALISMAN zdobywając trzecie miejsce. Trzecie miejsca na podium zajęły również Dacia Dokker Van w segmencie Aut Małych Dostawczych oraz Renault Master w segmencie Aut Dużych Dostawczych

Renault MEGANE zdobył największą liczbę punktów w dwóch kryteriach: emisja C02 oraz serwis.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MEGANE >

Szeroka gama samochodów dla Ciebie i Twojej firmy

Samochody osobowe

Całkowicie odświeżona gama samochodów osobowych do Twojej dyspozycji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Samochody dostawcze

Trwałość, niezawodność, funkcjonalność… Nie bez powodu Renault zajmuje pierwsze miejsce w Europie od 18 lat.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Pojazdy zabudowane

Sprawdź jaki rodzaj zabudowy odpowiada Twojemu rodzajowi działalności.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

 

Wyspecjalizowana sieć obsługi Renault Pro+

Z myślą o klientach biznesowych, dla których samochód jest niezbędnym narzędziem pracy, Renault stworzyło wyspecjalizowaną sieć Renault PRO+.

Całkowite koszty użytkowania (TCO)

Dla klientów firmowych TCO (ang. Total cost of Ownership) jest równie ważne jak cena zakupu samochodu dla klientów indywidualnych. Nie liczy się tylko koszt zakupu samochodu, ale w rozrachunku ostatecznym to właśnie TCO pozwala określić rentowność inwestycji jaką jest zakup nowego samochodu. Każdy przedsiębiorca powinien zwracać uwagę na tę wartość, aby świadomie podjąć właściwą decyzję.

TCO to łączne koszty ponoszone przez klienta, związane z zakupem i użytkowaniem samochodu, które oblicza się z uwzględnieniem przebiegu i czasu użytkowania auta:
– koszty zakupu: cena zakupu – wartość odsprzedaży
– koszty użytkowania: zużycie paliwa (w tym koszty paliwa) + obsługa techniczna (w tym przeglądy, części eksploatacyjne…) + koszt zakupu i wymiany opon + ubezpieczenie

Poniżej szczegółowe zestawienie kosztów użytkowania, dzięki któremu poznasz wszystkie koszty wiążące się z użytkowaniem wybranych modeli Renault.

Wybierz model, który Cię interesuje!

Renault CLIO Diesel

Renault MEGANE Diesel

Renault KADJAR Diesel

Renault KADJAR Benzyna

Renault CAPTUR Benzyna

Renault TRAFIC Passenger Diesel

Oferty i usługi

Profesjonalnie dla profesjonalistów

FinansowanieSpecjalnie opracowana oferta dla firm już na Ciebie czeka

Slider

Centrum obsługi firm Renault Pro+

Sieć Renault PRO+ w Polsce obejmuje 20 punktów sprzedaży i serwisów, dedykowanych do obsługi klientów instytucjonalnych. Renault PRO+ jest unikalną koncepcją, pozwalającą klientom flotowym znaleźć w jednym miejscu wszystko czego potrzebują. Sieć Renault PRO+ proponuje praktyczne i skuteczne rozwiązania w procesie zakupu i obsługi floty samochodowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Oferty handlowe dla firm

Renault przygotowuje specjalne oferty handlowe z myślą o klientach biznesowych. Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej firmy.

Oferta serwisowa dla firm

Renault proponuje swoim Klientom flotowym „Program Karta Flotowa Renault”, który został stworzony z myślą o zagwarantowaniu najlepszej oferty handlowej oraz najwyższych standardów obsługi klienta flotowego w sieci autoryzowanych parterów Renault.

Renault Pro +

 

Renault MASTER

Drugi raz z rzędu nr 1 w rankingu niezawodności DEKRA*

Renault MASTER zajął 1. miejsce w raporcie DEKRA Samochody Używane w latach 2016 i 2017 w klasie „Transportery” w przedziałach 0-50 tys. km oraz 50-100 tys. km. Raport DEKRA przygotowywany jest na podstawie przeglądów technicznych 15 000 000 aut w Niemczech w 9 klasach samochodów oraz 3 przedziałach przebiegu. Uwzględniane są typowe dla samochodów używanych usterki oraz zużycie poszczególnych części.

Polityka prywatności
Realizacja: Ad Awards