Serwis Auta 4+ - ADAMOWSCY

Serwis Auta 4+

Mamy także specjalny program SERWIS 4+ dla aut Renault po 4 roku użytkowania.

Nie uciekaj od nas do garażu. Nie obawiaj się wysokich cen. Warto serwisować swoje Renault nadal w naszym serwisie. Zyskasz bardzo w momencie kiedy będziesz sprzedawać swoje używane Renault. My odkupimy Twoje Renault w dobrej cenie – ponieważ znamy je i dbaliśmy o nie.

Dla aut starszych niż 4 lata oferujemy duży wybór części oryginalnych w cenach zamienników dzięki możliwości negocjowania cen przy zakupach hurtowych. 

Nasz Serwis zajmie się wszystkim, by zapewnić Ci spokój i bezpieczeństwo. Powierzając nam naprawy i obsługę serwisową Twojego Renault masz pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie i szybko: wiedza naszych Doradców Technicznych, jakość oryginalnych części Renault, indywidualne oferty dostosowane do wieku Twojego samochodu

 

Dlaczego warto nadal serwisować samochód po gwarancji w Autoryzowanym Serwisie Renault ?

 1. Wiedza i szkolenia kadry - wiemy, jak ciężko nadążyć za najnowszymi technologiami. A skoro stosujemy je w naszym samochodzie, to przywiązujemy dużą wagę do wyszkolenia mechaników w Autoryzowanym Serwisie. Specjalistyczna wiedza przyspiesza diagnozę i pozwala unikać błędów podczas wykonywania napraw.
 2. Wyższa wartość rezydualna Twojego samochodu. Co to jest wartość rezydualna ?To utrata wartości Twojego auta w czasie. Samochodu serwisowane w Autoryzowany Serwis po okresie gwarancji uzyskują średnio od 16% do 28%w zależności od marki wyższe ceny odkupu jako auta używane. Są najbardziej poszukiwanymi na rynku samochodów używanych egzemplarzami.
 3. Zapewniamy odkup auta - serwisując swoje auto u nas po okresie gwarancji możemy zapewnić Ci odkup samochodu używanego lub przejęcie go w ramach wymiany na nowy model Renault lub Dacia
 4. Jesteś na bieżąco - jesteśmy w stałym kontakcie z Autoryzowanymi Serwisami. Korzystając z ich usług masz pewność, że jeżeli wykryjemy jakiekolwiek wady w pojeździe, Autoryzowany Serwis poinformuje Cię o tym i bezpłatnie usunie ewentualny problem. Dzięki temu Twój samochód zawsze będzie sprawny i będziesz mógł poruszać się nim bez obaw. W nowszych samochodach stosuje się wiele systemów elektronicznych, których oprogramowanie należy aktualizować. Autoryzowany Serwis zawsze ma dostęp do najnowszych wersji oprogramowania, dzięki czemu Ty możesz bezpiecznie i legalnie zaktualizować system w swoim samochodzie.
 5. Specjalizacja - Autoryzowany Serwis ma narzędzia dostosowane do konkretnych modeli. Dzięki nim mechanicy mogą szybko i skutecznie znaleźć usterkę w Twoim samochodzie i usunąć ją.
 6. Odpowiedzialna naprawa - Autoryzowany Serwis używa części i olejów spełniających wymagania marki Renault. Wykorzystanie niewłaściwych materiałów może źle się skończyć, ponieważ negatywnie wpływa na zużycie najważniejszych części w samochodzie. Może Cię to jedynie narazić na dodatkowe koszty. Autoryzowany Serwis dysponuje pełną ofertą części zamiennych, może też zamawiać części bezpośrednio od producenta. Skraca to czas naprawy, a w dodatku możesz mieć pewność, że została przeprowadzona jak trzeba.
 7. Naprawy z gwarancją – jesteśmy systematycznie kontrolowani jako Autoryzowany Serwis przez centralę Renault. Co miesiąc bada nas Tajemniczy Klient Renault. To gwarancja jakości i wysokich standardów. Zawsze dostajesz gwarancję na części i wykonane usługi. Po wizycie w Autoryzowanym Serwisie nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.
 8. Program 4+ - zapewnia atrakcyjne ceny za części zamienne do samochodów po gwarancji i starszych Renault oraz ofertę serwisową dla wszystkich marek
 9. Liczy się Twój czas i wygoda - Autoryzowany Serwis oferuje wiele dodatkowych usług, które pozwolą Ci oszczędzić czas, np. transport pojazdu w ramach usługi door-to-door, serwis ekspresowy lub samochód zastępczy. Jeśli będziesz czekać na wykonanie usługi na miejscu, możesz napić się kawy i skorzystać z Wi-Fi.
 10. Bezpieczeństwo gratis - jeśli Twój samochód jest już w serwisie, to może warto sprawdzić czy wszystko działa jak trzeba? Na Twoje życzenie, mechanicy mogą zbadać również najważniejsze dla bezpieczeństwa elementy Twojego samochodu. Ocenią np. zużycie klocków hamulcowych i opon i dadzą Ci znać, jeśli będą wymagały wymiany. Wszystko po to, abyś wyjechał zawsze w pełni sprawnym samochodem.
 11. Twoje zdanie jest dla nas ważne – staramy się pracować jak najlepiej. Dlatego pytamy Cię o zdanie. Jako klient masz możliwość oceny pracy serwisu, a my wnikliwie analizujemy wszystkie Twoje uwagi dotyczące pracy naszej pracy. Dzięki Tobie możemy ulepszać ten system.
 12. Oferta pt Wymiana Standardowa - wybierając Wymianę Standardową korzystasz z gamy 19 rodzin produktów tworzących układy mechaniczne, elektroniczne i klimatyzacyjne oraz hamulcowe, średnio o 30%-50% tańszych niż nowe części.
 13. Zysk przy sprzedaży samochodu - w Autoryzowanym Serwisie nie ma miejsca na niedoróbki nawet przy uzupełnianiu książki przeglądów Twojego Renault. Dzięki temu sprzedając samochód, będziesz mógł dostać za niego dużo więcej, ponieważ kupujący będzie miał pewność, że wszystkie dane w książce serwisowej są wiarygodne i można je zweryfikować w systemach komputerowych historii Twojego samochodu.

Autoryzowany Dealer
Renault & Dacia
Starogard Gdański

 

ul. Zblewska 33 83-200 Starogard Gdański

58 56 333 33

fax: 58 56 277 60

kontakt@adamowscy.com.pl

godziny otwarcia:

pon-pt: 800-1800 sob: 800-1400

Autoryzowany Dealer Renault & Dacia Grudziądz

ul. Szosa Toruńska 29A 86-300 Grudziądz

56 463 57 05

fax: 56 463 58 10

kontakt@adamowscy.com.pl

godziny otwarcia:

pon-pt: 800-1800 sob: 800-1400

ASSISTANCE 24/7

ul. Zblewska 33, 83-200 Starogard Gdański

571 402 700 

godziny otwarcia

24h/dobę