Od
96 300 zł
Podana cena netto dla wersji: MASTER Furgon FWD Business

Drugi raz z rzędu nr 1 w rankingu niezawodności DEKRA

Renault MASTER

Renault MASTER zajął 1. miejsce w raporcie DEKRA Samochody Używane w latach 2016 i 2017 w klasie „Transportery” w przedziałach 0-50 tys. km oraz 50-100 tys. km. Raport DEKRA przygotowywany jest na podstawie przeglądów technicznych 15 000 000 aut w Niemczech w 9 klasach samochodów oraz 3 przedziałach przebiegu. Uwzględniane są typowe dla samochodów używanych usterki oraz zużycie poszczególnych części.

W Raporcie DEKRA o samochodach używanych eksperci oceniają wyniki ogółem około 15 milionów głównych badań technicznych przeprowadzonych w okresie dwóch lat. W statystykach uwzględnione zostały wyłącznie usterki istotne dla oceny modeli pojazdów. Ocena została przeprowadzona w zależności od klasy pojazdu i kategorii przebiegu. Skuteczne porównanie było możliwe dzięki zastosowaniu dziewięciu różnych klas pojazdów, od samochodów małych do dostawczych. Testy samochodów używanych przeprowadzane przez DEKRA w ramach Raportu Samochodów Używanych były zawsze prowadzone z uwzględnieniem przebiegu, ponieważ eksperci są zdania, że przebieg ma większy wpływ na podatność pojazdu na występowanie usterek niż jego wiek.
Gama Mastera jest tworzona „na miarę” i obejmuje w Polsce ponad 150 wersji : 4 długości, 3 wysokości, 4 klasy ładowności a także wersje: furgon, furgon brygadowy, podwozie z kabiną, podwozie z podwójną kabiną, platforma z kabiną, wywrotki, kontenery, wersje z przednim i tylnym napędem, o objętości użytecznej od 8 do 22 m3.
Do sukcesu Renault na rynku samochodów specjalistycznych znacznie przyczynia się także sieć PRO+, 20 wyspecjalizowanych punktów sprzedaży i serwisu, dysponujących m.in. parkiem modyfikowanych samochodów pokazowych, dopasowaną ofertą finansowania pojazdów oraz specjalnym programem obsługowym, kierowanym do przedsiębiorców.

 

Doceń jego dynamiczną linię

Pozwól się uwieść nowemu stylowi Renault MASTER. Nasi projektanci odświeżyli jego linię, aby nadać mu bardziej dynamiczny charakter. 

 

Skonfiguruj swój idealny samochód

Skonfiguruj Renault MASTER, aby zaspokajał twoje potrzeby. Możesz wybrać spośród ponad 1000 wersji. To niewiarygodny wybór konfiguracje, które spełniają wymagania Twojej działalności.

 

Bądź zawsze w kontakcie niezależnie od miejsca

Kabina twojego Renault MASTER dla Twojej wygody zamienia się w prawdziwe biuro. Można w niej pogodzić w pracy przenośny komputer, tablet i smartfon.

 

Podróżuj spokojnie

Elektroniczny system kontroli toru jazdy ESC najnowszej generacji z funkcją Extended Grip zapewnia ci optymalną przyczepność oraz kontrolę ładunku... Renault MASTER został wyposażony w rozwiązania gwarantujące twoje bezpieczeństwo.

Nasze samochody dostawcze oraz nasze usługi na miarę Twojego biznesu

Zyskaj na czasie i ułatw sobie życie.