Blacharnia/Lakiernia - ADAMOWSCY

Blacharnia/Lakiernia

Stłuczka? Rysa?

Zajmiemy się wszystkim

Co nas wyróżnia ?

 1. Nasz autoryzowany serwis zatrudnia jedynie wysoko wykwalifikowanych blacharzy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz po wielu specjalistycznych szkoleniach, co pozwala nam angażować się w prace o różnym stopniu trudności.

 2. Posiadamy wszelkie, niezbędne , profesjonalne, nowoczesne narzędzia do napraw blacharsko-lakierniczych – jesteśmy autoryzowanym serwisem blacharsko – lakierniczym przez markę Renault

 3. Prace lakiernicze wykonywane są w naszym serwisie przez znakomitych fachowców, którzy używają w procesie lakierowania materiałów tylko najwyższej jakości.
  Stosujemy tzw. Lakiery Wodne – jedne z najlepszych na świecie, bo przyjazne środowisku.

 4. Technologia Ixell Tech to najwyższe standardy jakości w lakiernictwie.

 5. Wiemy, że prawidłowo przygotowane podłoże pod powłokę decyduje o trwałości i estetyce lakieru, dlatego zapewniamy Państwu pełen profesjonalizm przy wykonywaniu prac, biorąc na naszą firmę całe ryzyko związane z jakością powłoki lakierniczej.

 6. Powierzenie nam naprawy nadwozia oznacza zastosowanie oryginalnych części i metod naprawczych Renault, zapewnienie, że po naprawie poziom bezpieczeństwa i jakości samochodu zostanie utrzymany, uzyskanie przejrzystych cen i gwarancji na naprawę.

 7. Stan auta po naprawie jak przed uszkodzeniem to jedna z najważniejszych zasad w serwisie blacharsko-lakierniczym Renault Adamowscy.

 8. Dwie dekady doskonalenia i rozwijania umiejętności sprawiły, że staliśmy się ekspertami w swojej dziedzinie, przez co efekt malowanych powierzchni zapewnia idealną strukturę porównywalną do fabrycznej.

Z dumą możemy stwierdzić, że przez ponad 20 lat działalności dokonaliśmy ponad 12,5 tysiąca napraw, a nasi klienci podkreślają wysoką jakość wykonanych przez Nas napraw, rekomendują naszego usługi i wracają do nas systematycznie.

Jak może ułatwić Ci życie? Pomagając Ci zaoszczędzić czas:

 • Załatwiamy wszystkie formalności z Twoim ubezpieczycielem
 • Proponując dogodny termin wykonania naprawy.
 • Oferując samochód zastępczy, gdy Twój samochód nie jest zdolne do dalszej drogi.

Nasz autoryzowany serwis zatrudnia jedynie wysoko wykwalifikowanych blacharzy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz po wielu specjalistycznych szkoleniach, co pozwala nam angażować się w prace o różnym stopniu trudności.
Posiadamy wszelkie, niezbędne , profesjonalne, nowoczesne narzędzia do napraw blacharsko-lakierniczych.

Prace lakiernicze wykonywane są w naszym serwisie przez znakomitych fachowców, którzy używają w procesie lakierowania materiałów tylko najwyższej jakości.
Stosujemy tzw. Lakiery Wodne – jedne z najlepszych na świecie, bo przyjazne środowisku.

Wiemy, że prawidłowo przygotowane podłoże pod powłokę decyduje o trwałości i estetyce lakieru, dlatego zapewniamy Państwu pełen profesjonalizm przy wykonywaniu prac, biorąc na naszą firmę całe ryzyko związane z jakością powłoki lakierniczej.

Z dumą możemy stwierdzić, że przez ponad dwadzieścia lat działalności dokonaliśmy ponad 11,5 tysiąca napraw, a nasi klienci podkreślają wysoką jakość wykonanych przez Nas napraw, rekomendują naszego usługi i wracają do nas systematycznie.

Powierzenie nam naprawy nadwozia oznacza zastosowanie oryginalnych części i metod naprawczych Renault, zapewnienie, że po naprawie poziom bezpieczeństwa i jakości samochodu zostanie utrzymany, uzyskanie przejrzystych cen i gwarancji na naprawę.

Stan auta po naprawie jak przed uszkodzeniem to jedna z najważniejszych zasad w serwisie blacharsko-lakierniczym Renault Adamowscy.

Dwie dekady doskonalenia i rozwijania umiejętności sprawiły, że staliśmy się ekspertami w swojej dziedzinie, przez co efekt malowanych powierzchni zapewnia idealną strukturę porównywalną do fabrycznej.


Kontakt

Piotr Jurczyński

Dział likwidacji szkód

tel 58 56 333 33 wew 51
e-mail: kontakt@adamowscy.com.pl 

Agnieszka Lelwic

Dział Likwidacji szkód

tel 58 56 333 33 wew 52
e-mail: kontakt@adamowscy.com.pl

Krzysztof Bąkowski

Dział Likwidacji szkód

tel 58 56 333 33 wew 52
e-mail: kontakt@adamowscy.com.pl

Sandra Polewka

Dział Likwidacji szkód

ODDZIAŁ GRUDZIĄDZ

tel: 56 46 357 05
e-mail: kontakt@adamowscy.com.pl

Autoryzowany Dealer
Renault & Dacia
Starogard Gdański

 

ul. Zblewska 33 83-200 Starogard Gdański

58 56 333 33

fax: 58 56 277 60

kontakt@adamowscy.com.pl

godziny otwarcia:

pon-pt: 800-1800 sob: 800-1400

Autoryzowany Dealer Renault & Dacia Grudziądz

ul. Szosa Toruńska 29A 86-300 Grudziądz

56 463 57 05

fax: 56 463 58 10

kontakt@adamowscy.com.pl

godziny otwarcia:

pon-pt: 800-1800 sob: 800-1400

ASSISTANCE 24/7

ul. Zblewska 33, 83-200 Starogard Gdański

571 402 700 

godziny otwarcia

24h/dobę